KONST / Litografier / Färglitografi 17133338
nr 1713 3338
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
"Flickan som väver röda gullband". Endast signerad i trycket, ej handsignerad. Färglitografi, bildmått: 55x32 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:32:22
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson